ŘeznickéPotřeby

Jelínek a syn
Fryštátská 7/902
735 64 Havířov Suchá
IČ: 15475905
DIČ: CZ6502121021

Sortiment

arr3Prodej směsí kořeníKoření a směsi koření Jednodruhové koření, sušená zelenina, směsi koření, pomocné přípravky pro... arr3Obaly přírodní a uměléPřírodní a umělá střeva Kalibrovaná, solená, lakovaná ve svazcích. Vepřová - přírodní výroba...

Nože značky DICK   Vykošťovací nůž 

Produkty pro MASNOU VÝROBU

 

Kmín mletý

 

Kroupy ječné střední 12 Kg

 

Špejle


» Hygiena provozu
Hygiena provozu

Hygiena provozu

Čisticí a dezinfekční prostředky

Dodáme Vám mycí, čisticí, prací, dezinfekční a kosmetické prostředky převážně se zaměřením na průmyslové aplikace. Všechny námi dodávavé čistící prostředky dosahují vysokou kvalitu,účinnost a úroveň hygieny ošetřovaných ploch a prostor zákazníka.

Vysoká účinnost

Příznivá cena a vysoká účinnost nabízených čisticích prostředků umožňuje snížit dávkování a tím i zlepšit ekonomiku sanitačního procesu a snížit množství chemikálií v životním prostředí. Výrobky splňují zákonné předpisy ČR a závazné direktivy EU. Velmi účinné prostředky pro potravinářský průmysl umožňují sestavit účinný hygienický plán pro jakýkoli provoz .
V programu jsou zařazeny alkalické i kyselé prostředky, prostředky s dezinfekční přísadou a účinností na různé typy nečistot.
Zesilovače louhových lázní pro potravinářský a nápojový průmysl umožňují zvýšení účinnosti louhových lázní.
Dezinfekční prostředky pro zdravotnictví a sociální služby zahrnují všechny základní typy antimikrobiálních látek a tím umožňují jejich střídání v dezinfekčním plánu.
Různé typy prostředků umožňují sestavení sanitačních programů pro všechny typy objektů.Sledujeme při tom několik hlavních cílů : dokonalou čistotu a vzhled, maximální účinnost, minimální náklady, snížení spotřeby vody a všech druhů energií.

Kategorie dodávaných prostředků

 • tekutá mýdla toaletní, s antimikrobiální přísadou, s abrazivní   složkou - všechna mýdla se vyznačují nízkou dráždivostí a mají vysokou užitnou hodnotu

 

 • mycí prostředky pro ruční mytí nádobí - jsou jemné s vysokou parfemací

 

 • mycí prostředky pro automatické mycí stroje v potravinářském průmysku

 

 • mytí prostor v potravinářství

 

 • speciální prostředky pro čištění motorů, ploch, odpěňování

 

 • dezinfekce ploch ve zdravotnictví a službách

 

 • úklidové prostředky

 

 • prostředky pro nápojový průmysl

 

 • prostředky pro myčky a konvektomaty ve veřejném stravování

 

 • prostředky pro hygienu a ochranu rukou - regenerační pracovní krémy jsou založeny na jejich hydratačních vlastnostech a schopnostech dodat do pokožky potřebný tuk, ochranný účinek krému je založen na kombinaci včelího vosku a mikrovosku

 

 • přísady pro praní a technologie praní

MThkN2U