ŘeznickéPotřeby

Jelínek a syn
Fryštátská 7/902
735 64 Havířov Suchá
IČ: 15475905
DIČ: CZ6502121021

Sortiment

arr3Prodej směsí kořeníKoření a směsi koření Směsí koření a pomocných přípravků pro masnou i konzervárenskou výrobu, dále... arr3Obaly přírodní a uměléPřírodní a umělá střeva Kalibrovaná, solená, lakovaná ve svazcích. Vepřová - přírodní výroba...

Nože značky DICK   Vykošťovací nůž 

Produkty pro MASNOU VÝROBU

 

Kmín mletý

 

Kroupy ječné střední 12 Kg

 

Špejle


» Koření a směsi koření LAY

Koření a směsi koření  LAY

Dodáváme na trh v zastoupení pro Moravu a Slezsko, kompletní sortiment koření, směsí koření a pomocných přípravků pro masnou i konzervárenskou výrobu, dále pro výrobu polotovarů, restaurace a hotely včetně marinád a kuchařských směsí.

Produkty pro masnou výrobu

Směsi koření s minimálním , nebo žádným obsahem přídavných látek, vyrobené podle tradičních receptur  z přírodního koření.
Kombi směsi - Salámy,párky, klobásy, šunky, lahůdky.
Stabilizátory, emulgátory, směsi na paštiky.

Produkty pro hotely, resturace

Kompletní nabídka koření nejvyšší kvality v optimálním balení. Polotovary, fondy, dresingy, dipy, mousy, dózy, marinády (nejprodávanější marinády na evropském trhu).


Jednodruhové koření

Nabízíme Vám to nejkvalitnější jednodruhové koření z celého světa.Jednodruhové koření BIO

Vybraný sortiment jednodruhového koření z Bio produkce. Nabídka obsahuje všechny základní druhy koření používaných při výrobě klasických masných výrobků.
Nově je v nabídce také speciální varianta  nakládací solící směsi - pragandy. Směsi , která jako jediná na trhu má takové složení, že může
být použita při výrobě Bio masných výrobků.

 

MGM5ZDRi